obrazek
Porady, Wnętrza

Walentynkowe prezenty

help to do assignment in malaysia Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jedni kochają tę datę inni nie… Dla jej zwolenników przygotowałam kilka inspiracji na walentynkowy prezent, który sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na to, jaki styl jest w Waszych domach/mieszkaniach. Proponowane przeze mnie elementy będą nie tylko miłym dla oka akcentem, ale również będą przypominać Wam o waszej drugiej połówce. Przedstawiam Wam kilka propozycji walentynkowych prezentów, które podzieliłam na cztery rodzaje. Tekstylia, ozdoby na ścianę, ramki na zdjęcia oraz elementy kuchenne.

doing a literature review releasing the social science imagination W akcesoriach kuchennych znalazły się miski, kubki, kieliszki do jajek, deski do krojenia oraz podstawki pod szklanki. Pasują one do każdego wnętrza, a napisy na nich cieszą oko. Wspólne śniadanie czy przygotowywanie kolacji na pewno stanie się przyjemniejsze. :)

essay chat help  

c++ homework help forum 6

graduate school essay buy  

creative writing 300 words  

persuasive essay for highschool students  

creative writing langara  

write my term paper free  

college students who do assignments for pay  

 

 

 

 

 

 

1.pakamera  2. pakamera  3.dawanda 4.dawanda 5.dawanda  6.dawanda 7.pakamera  8.dawanda

Druga propozycja to ozdoby na ścianę, czyli plakaty z miłosną grafiką lub napisy. Taki plakat może być ozdobą waszego mieszkania i jednocześnie przypominać o Waszej ukochanej osobie, a także wyrazić wasze uczucia do drugiej osoby. Polecam Wam stronę http://www.mypinkplum.pl/ , na której znajduje się mnóstwo wzorów plakatów, które możecie bezpłatnie pobrać, wydrukować i podarować w prezencie. Plakaty są przeurocze! Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Taki plakat pomoże wyrazić Wam wasze uczucia lub zapoczątkować nową miłość!

4a

1.pakamera 2.dawanda  3.dawanda 4.pakamera 5.pakamera  6.pakamera 7.pakamera

Untitled-7 copy

 

Trzecią propozycją są ramki na zdjęcia. Oczywiście powinno się w niej znaleźć wspólne zdjęcie! Najciekawszą jak dla mnie jest ramka nr 1 oprócz miejsca na zdjęcie posiada ona mini tablice korkową, na którą możecie przypiąć mały miłosny liścik :) Oprócz pojedynczych ramek ciekawym pomysłem jest stworzenie w jednej ramce galerii zdjęć, jeżeli posiadacie dużą ilość zdjęć i nie wiecie, na które się zdecydować polecam wybrać tę opcję. :)

5

 

1.westwing 2.westwing 3.westwing 4.westwing

Ostatnią propozycją są tekstylia, poduszki, poszewki, a nawet wycieraczka. Poduszki i poszewki na kołdrę z napisami lub walentynkową grafiką będą jak najbardziej trafionym prezentem. Będą one idealną dekoracją do Waszej sypialni. W moich propozycjach znalazła się również wycieraczka, może mało walentynkowy gadżet, ale z napisem Mr & Mrs robi się zdecydowanie ciekawym prezentem w szczególności, gdy razem mieszkacie. :)
1 2 3

1.dawanda 2.dawanda 3. 4.bonprix 5.pakamera 6.dawanda 7.dawanda 8.dawanda 9.Pan-Pościel 10.Pan-Pościel 11.dekoria

Mam nadzieję ,że udało mi się Was zainspirować. :)

Write a comment